Информація
Пошук

Компактні торцювально-вусорізні пили Метабо

Мобільні, міцні і потужні: компанія Метабо знову покращила свої торцювально-вусорізні пили, які завжди користувались великим успіхом, і тепер виводить на ринок 7 нових надзвичайно компактних моделей, серед яких дві моделі - акумуляторні.

На основі принципу: зберігаючи хороше - покращувати деталі, Метабо обновила одну зі своїх найуспішніших серій інструментів напівстаціонарної обробки. Компанія Метабо є лідером з продажу торцювально-вусорізих пил в Європі і в квітні 2014 року випустила свою мільйонну торцювальню пилу. Восени цього року було презентовано 7 нових моделей. Нові торцювально-вусорізні пили вражають не лише своєю перевіреною високою точністю, продуктивністю і міцною конструкцією з алюмінієвого лиття, а й новою і абсолютно унікальною мобільністю: при такій висоті і ширині різу вони є найлегшими з представлених на ринку пил.
Ергономічна ручка розташована таким чином, що ці компактні пили з транспортувальним фіксатором для пильної головки і тяговою функцією можна легко носити в одній руці. Згідно опитувань, однією з найважливіших вимог у користувачів до інструменту є можливість вільного пересування по будівельному майданчику, тому Метабо вперше представила на ринку 2 акумуляторні торцювальні пилки: KGS 18 LTX 216 з функцією протяжки і KS 18 LTX 216 без функції протяжки.

З технологією Ultra-M і акумуляторними блоками на 5,2 Аг Метабо вдалося домогтися такої енергоємності акумуляторів, завдяки якій можно використовувати навіть напівстаціонарні деревообробні інструменти без підключення до електромережі і таким чином забезпечити користувачам ще більшу свободу переміщення. Продуктивність торцювальних пил на акумуляторах порівняна з продуктивністю пил, що працюють від мережі. При частоті обертання на холостому ходу 4200 оборотів в хвилину, користувач швидко просувається в роботі і, завдяки потужним акумуляторним блокам на 5,2 Аг, виконує вражаючу кількість різів на одному заряді акумулятора. Наприклад, до 200 різів бруска з м\'якої деревини розміром 60x60 мм. При 400 різах ламінату розміром 200x8 мм можна укласти до 300 кв. м підлоги без підзарядки акумуляторів. Таким чином, в порівнянні з продуктами конкурентів акумуляторні торцювальні пили Метабо дозволяють робити в два рази більше різів.

Роботи з глибоким різом і складними матеріалами

Що стосується інструментів що працюють від мережі, Метабо не тільки вдосконалила свої класичні моделі KS 216 M Lasercut, KGS 216 M і KGS 254 M, але і розробила додатково дві абсолютно нові моделі: пила KGS 305 M з її 305-мм направляючою шиною та надзвичайно потужним мотором дозволяє робити різи шириною до 305 мм і глибиною до 105 мм. Вона важить всього 19,6 кг і є єдиною торцювально-вусорізною пилою на ринку в цій категорії, за допомогою якої користувач може розпиляти навіть брус розміром 10х10. Торцювальна пила KGSV 216 M від Метабо це інструмент для надзвичайно широкого спектру застосування. Завдяки ретельно продуманій електроніці частота обертання пили може регулюватися, а при навантаженні залишатися незмінною на встановленому рівні. Більш висока номінальна споживана потужність і частота обертання, а також високоякісне пильне полотно з плоскими / трапецієподібними зубцями гарантують надзвичайно високу якість розпилу. Таким чином, пила KGSV 216 M ідеально підходить для користувачів, які часто працюють зі складними матеріалами, такими як алюмінієві профілі, або матеріалами з покриттями. При роботі з ламінатом, пластиком або алюмінієм, пила дає значно чистішу кромку.

Менше пилу –  більше зручності у використанні

У нових торцювально-вусорізних пилах Метабо вдалося істотно покращити систему видалення пилу в порівнянні з попередніми моделями. Завдяки новій уловлюючій системі з оптимізованим каналом для тирси, більша частина тирси і пилу відводиться в спеціальний мішок, який входить в комплект поставки. Це сприяє збереженню здоров\'я користувача і меншому забрудненню робочого простору пилом. Що стосується зручності експлуатації, нові пили вражають безліччю додаткових деталей. Так, Метабо оснащує всі моделі новими, надзвичайно яскравими світлодіодними лампами, що оптимально висвітлюють розпилювальний стіл, а лазер точно вказує лінію різу. Всі елементи управління, такі як шкали, важіль для регулювання нахилу і затиск для матеріалу з швидкодіючим затвором добре видно спереду і вони зручні у використанні. Блокування шпинделя дозволяє швидко робити заміну пильного полотна і при цьому не потрібно додатково знімати захисний кожух.

Розширення столу плавно висувається або повністю знімається і його також можна підкладати під довгі панелі або рейки в якості додаткової робочої поверхні. Для особливо широких заготовок добре підійдуть 5 моделей пил з функцією протяжки. Навіть при розпилі під 45о ламінатні й паркетні дошки шириною 195 мм можна розпилювати одним рухом. Таким чином, Метабо пропонує відповідне рішення для всіх робіт, виконуваних фахівцями, з укладання підлог, внутрішньої обробки або будівництва дерев\'яних будівель. Завдяки оптимізовану мотору і міцній конструкції торцювальні пили Метабо відрізняються довгим терміном служби навіть при використанні в найважчих умовах.

Маючи за плечима більш ніж 30-ти річний досвід роботи в сфері напівстаціонарної деревообробки, Метабо пропонує сьогодні широкий асортимент продукції, що включає в себе настільні циркулярні пили, стрічкові пили, стругальні верстати і торцювально-вусорізні пили. З вересня цього року на ринку з\'явилось чотири нові моделі торцювальних пил: KS 216 Lasercut, KGS 216 M, KGS 254 M і KGS 305 M. Багатофункціональна модель KGSV 216 M з\'явиться на ринку з листопада, і в цьому ж місяці виходить на ринок дві моделі акумуляторних пил KS 18 LTX 216 і KGS 18 LTX 216. Асортимент акумуляторних інструментів на 18 В включає в себе вже більше 40 інструментів для металообробки та металообробної промисловості, а також для будівництва та ремонту. На додаток до стандартного комплекту поставки, обидві акумуляторні пили також можна буде придбати за системою Pick+Mix, в рамках якої користувачі можуть самі вибрати будь-яку комбінацію електроінструментів, акумуляторних блоків, транспортувальних рішень і зарядних пристроїв. Таким чином, будь-який покупець може скласти свій індивідуальний набір і оплатити тільки те, що йому дійсно потрібно.

2015-12-08 22:00:00