Информація
Пошук

Садова техніка

Якісна садова техніка – ваш надійний помічник У доброго господаря все під рукою – люблять повторювати слова з народної мудрості. Настання весни завжди веде до активізації садово-городніх робіт та збільшення обсягу фізичної праці. У наш час все більше сільсько-господарських робіт намагаються полегшити за рахунок застосування малої механізації – садової техніки. Газонокосарками та мотокультваторами сьогодні вже нікого не здивуєш, але на цьому асортимент садової техніки далеко не все.

Якісна садова техніка – ваш надійний помічник

У доброго господаря все під рукою – люблять повторювати слова з народної мудрості.

Настання весни завжди веде до активізації садово-городніх робіт та збільшення обсягу фізичної праці. У наш час все більше сільсько-господарських робіт намагаються полегшити за рахунок застосування малої механізації – садової техніки. Газонокосарками та мотокультваторами сьогодні вже нікого не здивуєш, але на цьому асортимент садової техніки далеко не обмежується. Щороку з`являється щось нове. 
Широкий асортимент садової техніки для дачі може спочатку привести в замішання людину, що не має досвіду в сільському господарстві. Спробуємо розібратися, яка ж техніка для саду сьогодні представлена на ринку і яка якісно і продуктивно здатнавиконувати всі операції з обробітку грунту, догляду за рослинами та збиранні врожаю.

Якісна садова техніка – ваш надійний помічник

У доброго господаря все під рукою – люблять повторювати слова з народної мудрості.

Настання весни завжди веде до активізації садово-городніх робіт та збільшення обсягу фізичної праці. У наш час все більше сільсько-господарських робіт намагаються полегшити за рахунок застосування малої механізації – садової техніки. Газонокосарками та мотокультваторами сьогодні вже нікого не здивуєш, але на цьому асортимент садової техніки далеко не обмежується. Щороку з`являється щось нове. 
Широкий асортимент садової техніки для дачі може спочатку привести в замішання людину, що не має досвіду в сільському господарстві. Спробуємо розібратися, яка ж техніка для саду сьогодні представлена на ринку і яка якісно і продуктивно здатнавиконувати всі операції з обробітку грунту, догляду за рослинами та збиранні врожаю.

Набір необхідних інструментів та інвентарю садівникам треба визначати самим, виходячи з розмірів і місця розташування ділянки, властивостей грунту, наявності системи водопостачання та електрифікації, кількості членів сім`ї.
Яким інструментом краще користуватися? Пропонуємо нашим читачам познайомитися з найнеобхіднішимиінструментами, без яких не обійтися тим, хто любить працювати на земельних ділянках, вирощувати квіти, садити дерева.

Досвід останніх років зі спекотними літніми днями, високими температурами, нестачею дощів показує, що справжнім професіоналам не обійтися без штучного зрошування.

Надійна і грамотно підібрана система поливу – запорука вашого успіху у садово-городній діяльності: вирощуванні декоративних рослин,
газонів, плодових дерев і чагарників.
Магазин «Профлайн», що в обласному центрі, пропонує різноманітний асортимент шлангів та пістолетів для поливу, дощувачів. Вони ідеально підходять для поливу рослин в горщиках, грунті і на квітниках. Високоякісні шланги легко долають різні перешкоди, не перегинаються і не скручуються, їх зручно намотувати на спеціальні візки для шлангів. Залежно від довжини і розміру шлангапродавці та консультанти магазину вам підберуть максимально зручний і функціональний.  Найкращі експлуатаційні якості, висока довговічність, виняткова безпека для здоров`я досягаються завдяки використанню у виробництві тільки високоякісних матеріалів.

У магазині вам запропонують  різноманітні розпилювачі для поливу: від потужного струменя води до аерозольного туману: для дощування газону, м`якого зрошення квітів на клумбах, поливання саду та городу.

Всі, у кого є дача з садом, чи хоча б клаптик городу, знають, що чи не найбільшої шкоди майбутньому врожаю завдають шкідники. І тут в пригоді стануть обприскувачі – надійні помічники дачників та садоводів-любителів.

Потужні обприскувачі STIHL є справжніми професіоналами там, де йдеться про овочівництво, плодівництво та виноградарство. Ранець, ідеально пристосований до спини, забезпечує комфорт під час роботи із пристроєм, незалежно від тривалості його використання. Завдяки великій швидкості повітряного потоку досягається більший радіус дії під час розприскування засобів захисту рослин. Прозорі баки дозволяють слідкувати за рівнем його наповнення. Дозатор та  різноманітні направляючі решітки роблять використання пристрою особливо економічним. Якщо ви бажаєте обробити рослини засобами захисту на невеличких плантаціях вручну, тоді потужний обприскувач STIHL саме для вас. А додаткове приладдя забезпечить додатковий комфорт під час роботи.

Мотокоси та кущорізи STIHL вже давно стали мрією кожного господаря. Вони заповзято беруться за будь-яке завдання від простих робіт з прибирання трави на присадибній ділянці до професійного використання у лісовому, комунальному та сільському господарствах. Все– від останніх технічних розробок до найменших деталей– забезпечує бездоганний комфорт, надійність та безпеку у роботі мотокіс та кущорізів STIHL. В залежності від потужності двигуна (від 0,62 кВт до 2,1 кВт) та ріжучого інструменту ви без зайвих зусиль та фізичного навантаження зможете проріджувати зелені насадження, заготовляти сіно, скошувати кущі, очерет, чагарник тощо. Так, наприклад, кущоріз STIHL оснащений ріжучим полотном, дозволяє перепилювати навіть стовбури молодих дерев та гілки до 7 см.

Ви вирішили біля будинку або дачі влаштувати газон? Це правильне вирішення питання. Газон виглядає красиво, заспокійливо й навіть аристократично. Свіжоскошений газон  радує око людини. У минулому столітті доводилося прикладати немало зусиль для отримання ідеально рівного скосу. А в наш час винайшли таке чудо техніки в допомогу садівникам-аматорам, як газонокосарка.

Якщо вам необхідно скосити траву на рівній поверхні, то підійде газонокосарка на колесах. Якщо ж земна поверхня не зовсім рівна, має круті схили, ямки, горбочки, то прекрасно підійде мотокоса або тример. Вона порівняно не важка (від п`яти до семи кілограмів), має невеликі обсяги і її можна спокійно носити в руці. Для того, щоб руки не втомлювалися в комплект може входити ранцевий або плечовий ремінь. Далі цей вид техніки буває електричний (менш галаслива, має легку вагу, проста в обслуговуванні) і працює на бензині (дуже зручно, коли немає електроживлення і можна косити будь-який простір, не плутаючись у дротах). Чим вище потужність двигуна, тим краще і легше можна домогтися бажаного результату. При виборі дуже важливо звернути увагу на ширину скошування, чим вона ширше, тим швидше і з меншими проходами можна скосити трав`яний покрив. Для садових ділянок дуже часто потрібна різна висота скошування, тому багато моделей мають таку функцію, як регулювання висоти скошування. Корпус в основному роблять зі сталі (міцний), алюмінію (легкий) і ударостійкого пластику (найбільш поширений варіант).

Догляд за газоном за допомогою надійних газонокосарок VIKING стане Вашою улюбленою справою. VIKING дарує відчуття правильного вибору. Достатньо одного погляду на газонокосарку VIKING, щоб зрозуміти – кожна деталь від ручки до ковпаків на колесах виконана на високому рівні. А ще....неперевершений дизайн та досвід марки VIKING, відомого в Європі виробника елітної техніки для догляду за газоном.  

Не важливо, яку саме модель  Ви оберете – із електричним двигуном чи бензиновим – Ви заважди отримаєте бажаний результат. Ваша газонокосарка буде не лише косити траву, але й подарує естетичне задоволення та відчуття комфорту, а також підкреслить Вашу індивідуальність.  

 Аератор представляє собою пристрій для провітрювання грунту й очищення газону від різноманітного сміття та бур`янів. Аерацію необхідно проводити регулярно для підтримки газону в доглянутому стані. Вона може проводитися у будь-який час, але частіше за все необхідність в аератор виникає навесні, після сходу снігу і після кожної другої чи третьої стрижки газону. При аерації грунт злегка розпушують, а спеціальний валик вищипує бур`яни і мох. Регулярна та своєчасна робота аератора дозволяє запобігти розростанню бур янів. Після роботи аератора грунт і коріння отримують корисні речовини, воду, добрива, що забезпечує гарне зростання для нової, свіжої трави. Також аератори дозволяють осушувати газон і очищати його від опалого листя восени. Аератори,які можна придбати в магазині «Профлайн», виконані з якісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби. Вони дозволяють проводити аерацію на досить складних рельєфах, схилах і обробляти ущільнений грунт швидко і без проблем. Технічне обслуговування таких аераторів проводиться дуже просто, а додаткові насадки дозволяють досягати найвищих результатів.

Мотоблок – універсальний мобільний енергетичний засіб на базі одноосного шасі , різновид малогабаритного трактора . Словосполучення мотоблок увійшло у вжиток у  80-і роки. А  вже сьогодні мотоблоки або міні-трактори є досить популярним та затребуваним пристроєм, особливо якщо йдеться про город великих розмірів. Така садова техніка експлуатується вже не один десяток років, і за цей час стала дуже універсальною. На самохідний пристрій можна навісити і сінокосарку, і аератор, і культиватор. Більше того, мотоблок можна змусити буксирувати віз або пиляти дрова, використовувати для суцільної або міжрядової обробки грунти.

За способом  Агрегатування p;розрізняють колісні мотоблоки Мотознаряддя" мотознаряддя). У колісного мотоблока робота знаряддя здійснюється за рахунок тягового зусилля, створюваного колісноюходовою частиною, а у мотокультиватора знаряддя (фреза, пропольник) встановлюється на провідну вісь замість коліс. Багато мотоблоків допускають різні схеми агрегатування, але як правило, для легких мотоблоків базовою комплектацією є фрезерний мотокультиватор, а для важких — колісний плуг.

Мотоблоки фірми РUBERT застосовуються для суцільної та міжрядної обробки ґрунту на невеликих ділянках (сади, теплиці, клумби), для скошування трави, прибирання снігу, приводу стаціонарних машин, перевезення вантажів на невеликі відстані (з використанням буксованих напівпричепів).

Легкі мотоблоки та культиватори зазвичай комплектуються тільки фрезами і, іноді, підгортальником.

Мотоблоки середнього класу комплектуються знімними колесами і грунтообробними фрезами, плугом, бороною, підгортальником, косаркою, напівпричепом.

Важкі мотоблоки мають незмінні колеса. Комплектуються плугом, фрезою, що приводиться від валу відбору потужності, косаркою, бороною, культиватором, снігоочисником, бульдозерним відвалом, граблями, напівпричепом.

Необхідний набір знарядь споживач купує окремо від мотоблоку.

В магазині «Профлайн» вам запропонують мотоблоки з надійними технічними характеристиками і, крім того,забезпечать безпеку експлуатації:

  • Кожухи над фрезами, що захищають оператора від викиду різних предметів (каменів, грудок землі);
  • Пружна підвіска штанг управління, захищає оператора від вібрацій двигуна;
  • Автоматичне вимикання трансмісії при відпуску оператором рукоятки управління.

 

Садові подрібнювачі VIKING з електродвигунами не відрізняються розбірливістю та подрібнюють будь-який органічний матеріал із саду та городу, що піддається перегниванню. Наприклад: листя, квіти, стебла, трава, гілки до 30 мм, обрізки дерев, кущів, зеленої огорожі, кімнатні та балконні. Ідеальні для мобільного використання – надійні подрібнювачі VIKING із потужним 4-тактним бензиновим двигуном, демонструють свої переваги на ділянках, де немає електромережі.

Подрібнений матеріал є дуже цінним для використання його як захисне покриття для ґрунту, наприклад,  під час сильних дощів від розмиття, а у спеку чи мороз як ізоляція.
Правила зберігання та обслуговування садової техніки 
Будь-яка техніка для саду незалежно від призначення вимагає правильної експлуатації, належного догляду, сервісу та правильного зберігання. Практично вся садова техніка в процесі роботи стикається із землею або садовими рослинами, а значить із вологим середовищем. Більше того, залежно від сорту, рослин або типу грунту це вологе середовище може бути слабокислим або слаболужним. Природно, таке середовище сприяє розвитку корозії металу. 
Конструктори устаткування це враховують і застосовують метали і сплави, здатні значною мірою протистояти корозії, але в ідеалі для продовження терміну служби інструменту він повинен зберігатися в сухому та чистому стані, в закритому приміщенні. Особливо це стосується техніки, що працює на електриці. Оскільки попадання всередину вологи, наприклад, дощової води, здатне не лише вивести її з ладу, але і при включенні привести до пораження електричним струмом. При зберіганні техніки,що працює на двигунах внутрішнього згорання, важлива хороша вентиляція приміщення щоб уникнути скупчування пари бензину. При тривалому зберіганні, наприклад, в зимовий період садова техніка підлягає консервації, при якій вона особливо ретельно чиститься від усіх видів забруднення, змастюється технічним маслом, сорт якого вказаний у інструкції з експлуатації. Вкрай бажано щоб в неробочий період техніка для саду зберігалася в приміщенні.

Завітайте в магазин «Профлайн», що знаходиться в м. Луцьку, на вулиці Шопена, 2. Тут ви зможете не тільки придбати якісну садову техніку, а й отримати кваліфіковану консультацію  менеджерів та продавців   закладу  – справжніх професіоналів своєї справи.

  '2014-05-08 21:00:00