Информація
Пошук

Метабо кращий інструмент з Німеччини

Надійний і якісний інструмент важливий для будь-якого майстра. Німецький ручний інструмент Метабо виготовляється з 1923 року. Майже 100 років на ринку в умовах жорсткої конкуренції зробили бренд потужним і знаменитим. Завод, який виробляє знаменитий електроінструмент знаходиться  в м Нюртінген. Частина площ з виробництва знаходяться в Шанхаї.

Ще одна важлива деталь - підприємство володіє понад 700 патентів, що говорить про високий рівень інженерії. Розробки ведуться власними фахівцями, що дає можливість запропонувати техніку високої потужності і надійності. Особливо важливо це для акумуляторного та пневмо інструменту.

Асортиментний ряд електроінструменту Метабо

В асортименті Метабо є акумуляторний і мережевий інструмент. Особливість мережевого інструменту - довгий кабель, що дозволяє працювати в складних технічних умовах.

В асортименті компанії:

 

  1.        дрилі ударні і безударні;
  2.        шуруповерти та гайковерти;
  3.        перфоратори;
  4.        відбійні молотки;
  5.        болгарки, прямі шліфувальні та ексцентрикові машини;
  6.        стрічкові шліфмашіні;
  7.        фрезери;
  8.        лобзики;

 

       а так само пневмоінструменти - компресори, пістолети та інше.

Весь інструмент - професійний. Вибір конктерной моделі залежить від поставлених завдань. Найчастіше, буває складно випередити, який інструмент Метабо купити, особливо, якщо ви їм ще жодного разу не користувалися.

Пневмоінстремент Метабо - як правильно вибрати.

Найчастіше пневмо інструмент використовується при будівництві або ремонті у побуту. Крім того, компресор необхідний в автосервісах і майстернях. Основним завданням є подача стисненого повітря. Пневмоінстремент Метабо багатофункціональний. Щоб краще зрозуміти, який потрібен саме вам, зверніть увагу на серію.

1. Базова серія підійде для домашніх робіт і невеликої майстерні. У цій серії компресорів максимальний тиск не перевищує 8 бар.

2. Наступна серія компресорів - Мега, тиск до 10 бар. Ці копрессор розраховані на тривалий час роботи і мають високу ступінь захисту від перевантажень.

3. POWER- для робіт з високим навантаженням. Компресора професійної серії невеликі і досить компактні. Поєднання високої продуктивності при тиску до 10 бар дозволяє їх використовувати в різних сферах діяльності, в тому числі і при будівництві.

Крім компресорів, в магазині Профлайн, ви знайдете всі необхідні аксесуари, в тому числі і пневмопістолети Метабо.

Насосні станції Метабо не належать до робочіх інструментів. При цьому, якщо є необхідність подачі води з колодязів або свердловин, вони незамінні.  Станції можна використовувати як для поливу і зрошення, так і для постійної подачі води до будиноку.

Акумуляторний інструмент Метабо і мережевий - який придбати

Зручність роботи з акумуляторним інструментом незаперечна. Він дає можливість проводити ремонтні роботи без прив'язки до мережі - на вулиці, в полі, на даху і інших місцях, де в іншому випадку буде потрібно встановлювати кілька перенесень. При цьому умови проведення робіт можуть бути складними, а мережевий шнур буде заважати їх виконанню.

Однак, акумуляторний інструмент має менший функціонал, ніж мережевий. Він може бути обмежений в потужності. Тому, перед покупкою ручного електроінструменту Метабо, варто визначитися, де саме він буде використаний і для яких цілей.

Підбір слід проводити виходячи з характеристик моделі і її призначення. Особливий інтерес для майстрів можуть представляти набори інструментів, такі як Набір акумуляторного інструменту Metabo PowerMaxx ComboSet 2.5 10,8V SB+SSD. Такі набори зручні для майстрів, так як в них зібрано все необхідне для роботи. Він зручно упаковивется в чемодан для транспортування. Або шуруповерт в валізі Metabo PowerMaxx BS Quick Pro Mobile Workshop - повністю укомплектований для роботи.

Вибрати і купити в каталозі інтернет магазину Профлайн можна професійний інструмент Метабо для різних цілей. Наприклад, рейсмусові верстат Metabo DH330 буде зручний як для використання вдома, так і для професійного використання. При цьому, він розрахований для роботи в полях і має порівняно невелику вагу 35 кг. Такий інструмент майстер може взяти з собою на виїзд.

 

Ціна на інструмент Метабо

Якісний інструмент, який прослужить вам тривалий час, не може коштувати дешево. На вартість впливає не тільки назва ТМ, але і наявність і товщина металу, якість збірки, гарантійні зобов'язання ТМ.

Ціна інструмента Metabo формується виходячи з функціоналу. Для домашніх робіт ви можете купити професійний електроінструмент дешевше, ніж для промислових робіт. І це не означає, що він буде гірше.

Висока якість Metabo дозволить використовувати побутовий електроінструмент як в будинку, так і для організації невеликої майстерні.

 

Купити електроінструмент Metabo в інтернет магазині Профлайн, можна замовивши за телефонами або за допомогою кнопки «купити», якщо робите замовлення вночі. Наші консультанти допоможуть вам з вибором в робочий час.