Информація
Пошук

Доставка товару

Товари, замовлені та оплачені на сайті «ПРОФЛАЙН» до 14:00 відправляються в день замовлення, після 14:00 – на наступний день після замовлення.

 

Доставка здійснюється по всій території України кур’єрською службою 

 

 

Список відділень даної транспортної компанії доступний для перегляду на сайті http://novaposhta.ua/, де ви також зможете відслідкувати стан доставки вашого замовлення по номеру декларації.

Якщо з якихось причин Вас не влаштовує даний перевізник є можливість відправляти покупки іншими перевізниками, такими як :

 

  • "УКРПОШТА", 
  • "Делівері".

 

Відправка здійснюється тільки за умови 100% попередньої оплати на склад кур’єрської служби.

 

При купівлі товару на суму від 10000 грн. доставка по Україні здійснюється за рахунок продавця.

 

Доставка по м. Луцьку замовленнь на суму до 2000 грн. – платна (50 грн.); при замовленні товару насуму більше 2000 грн. – безкоштовна і здійснюється в день замовлення при підтвердженні до 12:00.

 

Вартість доставки великогабаритних товарів - за домовленістю.

Шановні покупі, з метою захисту від некваліфікованого обслуговування та підробок, реалізація продукції торгових марок STIHL здійснюється виключно через магазини офіційних дилерів, шляхом особистого передавання товару у розпорядження канцевого споживача. Придбати якісну, оригінальну техніку STIHL, отримати професійну консультацію та сервіс, Ви можете у нашому магазині за адресою м. Луцьк, вул. Шопена, 2.

 

Звертаємо Вашу увагу!

 

Отримати вантаж на складі вантажоперевізника можливо лише при наявності оригіналу паспорта!

Обов’язково перевірте товар на склад і вантажоперевізника на предмет пошкоджень, в іншому випадку претензії за пошкоджений товар не приймаються і повернення чи обмін буде можливим тільки після висновку сервісного центру. Якщо ж вантаж був Вами перевірений на склад і вантажоперевізника та написана претензія на пошкодження, то після отриманнятовару нашим складом, Вам відразу ж буде здійснено обмін на новий товар.

 

Обмін чи повернення товару!

 Згідно Закону«Про захист прав споживачів», придбаний товар Ви можете повернути нам протягом14 днів, якщо Ви виявили, що придбаний товар не задовольняє вас по формі,габаритах, фасону, кольору, розміру чи по інших причинах не може бути використаним по призначенню. Обміну чи поверненню підлягає товар, який не був у використанні, а також збережені його товарний вигляд, споживчі властивості,пломби, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з технікою. Якщо товар знаходиться у несправному стані, то обмін чи повернення відбувається після висновку авторизованого виробником сервісного центру та видачі відповідного письмового висновку.

 

При поверненні товару ми не повертаємо витрат, пов’язаних з вартістю послуг по доставці товару, асаме: виїзд кур’єра чи вартість пересилки транспортної компанії в інше місто,згідно декларації (ТТН). У випадку відмови від товару, вартість послуги подоставці оплачується покупцем.

 

Необхідно пам’ятати,що при відправці в інші міста України («Новою Поштою»), строк безкоштовного зберігання на складі становить 5 днів. У випадку, якщо товар не забирається зі складу він автоматично повертається відправнику.

 

Комплектація!

 

 Перевірка комплектності товару та відсутність видимих дефектів у виробі відбувається при  передачі товару покупцю в його присутності. Комплектація виробу визначається описанням виробу чи інструкції по його експлуатації.